Amacımız; markaların önyüzü, görsel performans ve kaliteli hizmeti genç, dinamik ve tecrübeli kadroyla TIMING AJANS çatısı altında barındırmaktır.

Başarı sırrımız; Yıllar içinde kadrolaşan ekibimiz takım ruhunu yakalamış ve güler yüzlü personellerden oluşmaktadır. İş ciddiyetini bilen, sorumluluk sahibi, sorun değil çözüm üreten ..

Kendini geliştirmiş ve bu sektörde kariyer hedefleyen ekibimiz sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır..

Daha iyisi için TIMING AJANS..

Başka firmalar da astronomik fiyatlara yaptırabileceğiniiz görevleri, tarafımızdan daha uygun bir şekilde  karşılanacağına emin olabilirsiniz

NELER YAPIYORUZ ?

Organizasyon

– Fuar, Seminer, İş toplantısı, Düğün, Ürün lansmanı  vb. organizasyonlarınız da data toplama, anket, stand çalışması, kurulum, toplama, ekipman kiralama, VİP araçlarla transfer, reklam çalışması, süsleme, catering ve planlama konusunda destek vermekteyiz.

Host-Hostes

– Fuar, Seminer, İş toplantısı, Düğün, Ürün lansmanı  vb. organizasyonlarınız da Host-Hostes-Maskot-Tercüman personeli desteği için her zaman hazırız.

Dans Ekibi

-Düğün, Kına, Sünnet, Toplantı, Seminer gibi organizasyonlarınız da Kafkas DanslarıHalk oyunları  ve Ritm Show’u için ekibimizi kiralayabilirsiniz

Broşür Dağıtımı

– Üniversiteler, İşyerleri, Evler, vb. istenilen lokasyonlar da broşür dağıtımı sağlanır. Gün sonunda fotoğraflı ve data arşivi tutularak sizlere raporlaması sunulur.