üniversitede broşür dağıtım afişlemeGünümüzde rekabetin yoğun olduğu büyük şehirlerde firmanızı,ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmak için yüksek harcamalar yapmak gerekmektedir. Maliyeti düşürmek için yaptığınız reklamın size daha hızlı ve kesin olarak dönüşü ancak hedef kitlenizi belirleyerek sağlanır. Hedef kitleniz 18-28 yaş aralığında ise doğru adresiniz üniversite kampüsleridir. Genç kesimin vaktinin çoğunu harcadığı üniversitelerde broşür dağıtımı ve afişleme ise bizim işimizdir.

Üniversitelerde broşür dağıtımı ve afişleme yöntemi genç kesime doğrudan ul  aşmanın en etkili yollarından biridir. AJANS TİMİNG ailesi olarak ekibimiz tarafından İSTANBUL genelindeki özel ve devlet olmak üzere tüm üniversitelere broşür dağıtımı ve afişleme çalışması dinamik ve tecrübeli kadromuzla gerçekleştirilmektedir.

Üniversitelerde broşür dağıtımı yapılırken o okulun yemekhaüniversitede broşür dağıtımnesin de, kütüphanesinde ve okul içindeki kafeteryalarında bulunan insanlara ulaşarak okuldaki nüfusun %80lik kısmına broşürleriniz dağıtılmış olur. Üniversitelerde afişleme okulun pano ve duyuru için oluşturduğu kısımlara gerekli görseller asılarak tanıtımınız yapılmış olur.

Ekibimiz tarafından yapılan broşür dağıtımı ve afişleme çalışması gün sonunda görsellerle ve verilerle tarafımızdan mail yoluyla rapor halinde ilgili kişiye iletilir.

Ayrıca ekibimizde yer almak istiyorsanız BİZDEN BİRİ OL sayfamızdan başvuru yapabilirsiniz.Konu hakkında daha fazla bilgi ve fiyatlarımız için 0534 303 5458  nolu numaramızdan ulaşabilir ya da oguz@ajanstiming.com mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz.
üniversite reklam dağıtım

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.